Serdecznie witamy na stronie internetowej Projektu Partnerskiego Wędrówki Przedszkolaka - na ratunek przyrodzie...


 
     
       
           

 

    
Partnerzy...
 

Projekt został objęty patronatem medialnym przez:

 

 

Kim jesteśmy?
Mali Turyści to portal skierowany do rodziców poszukujących ciekawych miejsc / imprez / wydarzeń w Polsce dla siebie i dla swoich pociech.
Jesteśmy wszędzie tam, gdzie odbywa się pasjonujący turniej rycerski, piknik rodzinny, czy znaczące wydarzenie kulturalne. Informujemy na bieżąco o wszelkich imprezach dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Wychodzimy bowiem z założenia, że warto zaproponować czasem dziecku ambitniejszą formę rozrywki, jak koncert muzyki poważnej, wystawa w muzeum, czy też warsztaty artystyczne.
Angażujemy się w ważne wydarzenia turystyczne i rozrywkowe w całym kraju. Sprawowaliśmy m.in. patronat medialny nad takimi imprezami, jak Łódzka Wioska Historyczna, Oblężenie Malborka, Festyn Archeologiczny w Biskupinie, a także Jarmark Jagielloński w Lublinie.
Na bieżąco współpracujemy z kilkudziesięcioma instytucjami w całym kraju (urzędy miast i gmin, ośrodki kultury, muzea, kina, teatry, opery) w celu zapewnienia naszym czytelnikom bieżących i aktualnych informacji na temat ich działalności. Zapraszamy do lektury!

 

 

Copyright  © aglabica 2008 - 2010